PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 12 INTEGRACYJNE W JAWORZNIE - Podsumowanie Plebiscytu dla Rodziców "Sieć możliwości"

Podsumowanie Plebiscytu dla Rodziców "Sieć możliwości"

PODSUMOWANIE

Z końcem roku kalendarzowego 2023 odbył się w Przedszkolu Miejskim Nr 12 Integracyjnym w Jaworznie Plebiscyt dla Rodziców pod tytułem „Sieć możliwości”. Wypełniając anonimowe ankiety podzieliliście się Państwo wiedzą dotyczącą wartościowych stron z poradami dla rodziców, gier edukacyjnych oraz bajek dla dzieci.
    Wszystkim rodzicom, którzy aktywnie uczestniczyli w tej akcji, tj. wypełnili ankietę, serdecznie dziękujemy za poświęcony czas. Dzięki Państwu mogliśmy zebrać najciekawsze pomysły i udostępnić je wszystkim zainteresowanym. Wierzymy, że zebrane materiały zostaną wykorzystane do poszerzania wiedzy i zabawy z dziećmi.

1. Najciekawsze strony internetowe o charakterze parentingowym wg rodziców PM12:
www.nebule.pl
www.matkawariatka.pl
www.sensonauka.pl
www.edziecko.pl
www.babyboom.pl
www.mojedziecikreatywnie.pl
www.akademiamadregodziecka.pl
www.gemini.pl/poradnik
www.natuli.pl
www.mamadu.pl
www.bakusiowo.pl