Witamy na stronie Przedszkola Miejskiego Nr 12 Integracyjnego w Jaworznie

Złap stery swojej kariery - Poznajemy zawody

W dniach 17.10-21.10.2022 Przedszkole Miejskie nr 12 Integracyjne brało udział w wydarzeniu Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w ramach Jaworznickiego Forum Doradztwa Zawodowego „Złap stary swojej kariery”. Nauczyciele zaplanowali dla przedszkolaków wyjścia do różnych instytucji oraz zaprosili gości, którzy przybliżyli dzieciom takie zawody jak: kucharz, bibliotekarz, filmowiec, animator.

Wydarzenie realizowane jest z inicjatywy Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych RP i objęte patronatami Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej oraz Sektorowej Rady ds. Kompetencji  Komunikacja Marketingowa. W naszym mieście OTK dodatkowo Honorowym Patronatem objął Prezydent Miasta Jaworzna Pan Paweł Silbert.

Metryczka

Wytworzono:2022-10-21 21:54przez: